Egipt - Zdravila v Egiptu

Metastaze

Seveda je samo-zdravljenje škodljivo, zato je priporočljivo, da se posvetujete z zdravnikom, preden vzamete zdravilo, ki ga ne poznate.
Na zahtevo mojih turistov nisem bil popoln seznam za tiste, ki bi morda potrebovali nekaj zdravil v Egiptu.
Poleg tega, da ni skrivnost, da je skupaj s spominki in druge nakupe, ki turisti privozyaschih od sončnega Egipta, zdravila so v tem trenutku zdaj ni zadnja (in včasih tudi prej) med vsemi "darila" za, privozimyh letovišče. V Egiptu se zdravila izkazujejo kot zdravila odlične kakovosti, poleg tega pa je tujih farmacevtskih rastlin in surovin najvišje kakovosti. No, ne najmanj pomembno vlogo igra dejstvo, da je veliko lokalnih analogov cenejše od ukrajinskih.

alkohol - COHER
amoniak-samadir
jod - jod, betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)
vodikov peroksid - Maya kisik, vodikov peroksid
kalijev permanganat - permengenet (recimo tako in vas bo farmacevt razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)
aktivno oglje - karbon, Eukarbon (z dodatkom Senne), Acticarb
Valerianka - D o rmival (valerijski hmelj), kapsule
Ampak-shpa - Do-spa, Buscopan
Laktobakterin - Lacteol forte
bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte
Hilak-forte - Laktol
Mazilo Višnevskega - Aktiol (katransko olje)

Za grlo :
Strepsils lizike, Bradoral, Larypro, BBC spray, itd

Antihistaminiki :
Fenistil, kalamilni losion, klaritin itd. e.

SEZNAM AUTENTIKE

Vzorčenje egiptovskih zdravil.

STORILI ZAŠČITE IN ŽIVALI

Anis - jansun
Karavai - karavija
Seme kopra - Shabbat
Komarček je šamara
Gorčica (v prahu) - Gorčica (Budra)
Korijander - Cosbara
Črni poper - fefelov posev (mathoon - zemlja, grah - hubb)
Beli poper - feuille abiad
Red paprika - shatta (felfel Ahmar)
Mešanica začimb za meso - bokharat lyama, za ribe - ženska Boharat, za piščanca - Boharat Ferekh
Šafran - zafaran
Kurkuma - kurkuma
Seme kumine
Semolina semid (zdrob ali di bisbus)
Škrob - NESHA
Citronska kislina - lamun (ali sitrik)
Morsko sol - malch bahr
Cimet - Erf
Garniture - oronfel
Kardamon - Habbahn
Mint - Naaneya
Marjoram - Maryamen
Thyme - Zatar
Basil - richen
Rosemary - rožmarin
Kamilica - Kamilica
Slive - Arasia
Posušene marelice - satja

FARMACIJA

Mangan (prašek) - magnezijev ojačevalnik
Alkohol - kohol (a sprout)
Amoniak alkohol je čistilec
Jod-betadin (brezalkoholni)
Aktivno oglje - fahm (ogljik)
Vodikov peroksid - Maya kisik
Castor oil - zate harua
Kamporsko olje - zate kafur
Gaza (vprašajte, kje so tkanine prodane) - Sheesh

Nedavni vnosi

  • Inna za snemanje zdravil v Egiptu
  • Yesenia na evidenco o zdravilih v Egiptu
  • Alina posname črni med iz Egipta
  • Anna za snemanje zdravil v Egiptu
  • Andrew na zapis Happy Happy Victory!
  • Alt za snemanje Harryja in morja
  • Vladimir za snemanje Harryja in morja

Nekaj ​​več plagiatorstva... Hočem le, da so na voljo več informacij. Njegova izkušnja z uporabo drog v Egiptu, pravzaprav ne (krema za masažo se ne šteje), zato uporabljam izkušnje nekoga drugega s spletne strani http://2009-2012.littleone.ru. Ko kopičim svoje izkušnje, jo bom delil na spletnem mestu.

V vmesnem času - zdravila v Egiptu:

1). OTRIVIN ima kapljice in pršilo v nosu, od navadnega mraza, analognega našega imenina. Učinkovito, preveri mi)))
2). ACTIOL je analog našega Višnevskega mazila
3). Zdravilo C-RETARD za hude prehlade v kapsulah, za odrasle. Zelo učinkovito, preveri mi. Vedno ga prinesem v veliko število)))
4).123 antipiretični, analgetični sirup za odrasle, odpravlja tudi simptome prehlada za 3 dni. Dobra stvar
5). DAYNIGHT je tudi sirup za temperaturo in bolečino za odrasle. Nisem ga sam poskusil.
6). PANADOL antipiretične tablete za odrasle, obstaja za otroke. Dobro.
7). GEVAMOL antipiretični sirup za odrasle. Nisem ga sam poskusil.
8). LARYPRO leze iz vnetnega grla. Zelo učinkovita stvar, vedno vzemite veliko))) Za odrasle in otroke nad 7 let. In cena, ki jo je samo smešno, samo 5 funtov (15 rubljev)
9). SMECTA je analog našega Smecta (z razčlenitvijo želodca). Dobro. 9 funtov (45 rubljev)
10).DO-SPA
BASKOPAN 6 kilogramov
NU-SPASM 2 kilograma, najcenejši. Dobro pomagajo. Sama preverjena)))
STOPSPASM
Ta zdravila so vsi analogi našega Noshpa. Osebno kupim prvo s seznama, stane 6 kilogramov (20 rubljev)
11). Raztopina jodnega raztopine BETADINE je razkužila brez alkohola, ki je odlična za otroke, ker sploh ne gorijo. Vedno jo kupim)))
12). EXEDRIN supersky tablete z glavobolom, analog našega Citramona, le veliko bolj učinkoviti. Preverjeni zame, pomagajo zelo.
13). Kapsule LACTEOL FORT, normalizirajte črevesno mikrofloro po antibiotikah. Analog našega Linexa in Lactobacterina. Lahko vzamete odrasle in otroke. Vedno ga vzamem. Dobro.
14). V2 PLUS vitamini s koreninami ginsenga. Samo peni 7 kilogramov. Kupim, kot nič)))
15). CEVAMOL je šumeči aspirin, kot je naš. Preverjeno. Temperatura se dobro zmanjša in trajno.
16). ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika. ZELO DOBRO PIECE. Lahko si otroke in odrasle. Pomaga pri zastrupitvi in ​​gastroenteritisu. Kupil sem, pomaga)))
17). Losjon CALAMIL z belo glino in mentolom za tiste, ki so spali. Nenavaden v Egiptu. Vedno sem ga kupil kot tja))) zamazan na požganih območjih za 15 minut, nato speremo z vodo, rdečina in bolečina izgine naenkrat))) vsem nasvetom. Otroci in odrasli. Vredno 3 kilograma.
BEPANTEN je tudi iz opeklin, mazila.
PANTENOL in to! mazilo
18). Kapsule GINSANA z koreninami ginsenga za odrasle. Povečajte imuniteto in lajšajte utrujenost. Kupim jih tudi, dobra stvar)))
19). BRUFEN sirup protipirenica za otroke. Analog našega Nurofena. Zelo dobro))) Preverjeno.
MEGAFEN in to je isto)))
20). ACHICLOVIR mazilo iz herpesa, analognega našega Acyclovirja, je le 100-krat učinkovito, testirano.
21). LACTIOL je analog našega Hilak-Forte.
22). VVS razprši bolečino v grlu, analog našega Hexoral. No, pomaga, preveri.
23). GUAVA SYROP
KOFFEX
BRONCHIKUM
Kašeljni sirupi za odrasle, ni poskusila. Tokrat želim kupiti)))
24). OROFAR Lozenges iz vnetnega grla
25). PARACETAMOL je analog našega paracetamola v tabletah.
26). ASPIRINE-C je analog našega aspirina v tabletah.

Alkohol - kohlea
Amoniak alkohol
Jod-Betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)
Vodikov peroksid - Maya kisik, vodikov peroksid
Manganese - permengenet (recimo tako in vas bo farmacevt razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)
Aktivno oglje - karbon, Eukarbon (s senom), Acticarb
But-spa - Do-spa, Buscopan
Lactobacterin-Lacteol forte
Bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte
Hilak-Fort - laktol
Vishnevsky mazilo - Aktiol (katransko olje)

Povečana imuniteta:
Immunal (Echinacea sirup),
MULON - ekstrakt ehinacee - kapljice, sirup
IMMULANT-Ehinacea + satin-nigella olje (črna semena)
IMMUNOVITA
C-Retard je vitamin s
Mr.TUMEE je kompleks vitaminov in mineralov za otroke!
Materna-vitamini

Antihistaminiki:
Fenistil, kalamilni losion, klaritin itd.

Bradoral - iz grla (tablete za resorpcijo)
Za grde-lizike Strepsils
Za žrelo-Larypro
Za BBC Grlo Spray (kot hexoral)
Tantum verde - analgetik za usta in grlo, gredo tako kot izpiranje in kot tabletka.

Telfast, slaritin - iz alergij

Mirna koža - krema za kožo od praskanja, znojenja, ugriza

Nizoral je protiglivično sredstvo.

Za žile - v notranjosti Diosed C, Zunanji - Trombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoidna krema, Venoruton gel

Dolphin (Supozitoriji) - otroške antipiretične sveče

CEVAMOL šumeči aspirin

Pogosto - iz vseh simptomov prehladov, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

123 - vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

DAYNIGHT tablete iz vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mraze in nosne kongestije)

CONTA-FLU-tablete iz prehlada brez paracetamola

Adol ekstra - anestetik

CEFZIL-Cefprozil (otroški antibiotik v steklenem prahu) je analogni Ciprolet

Rovamicin - antibiotiki za hudo angino pektoris

Augmentin je antibiotik, ki vsebuje amoksicilin (zdravnik predpisuje s faringitisom)

Flukamaks-ANTIBIOTIK-Vsaka kapsula, 500 mg vsebuje:
Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithrone (AZITROMICIN) -ANTIBIOTIK (v pakiranju po 3 tablete) za 500 mg.

Septrin - antibiotik, okužbe dihal, urogenitalne okužbe, gastrointestinalne okužbe.

Iz kašlja:
Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.
SELGON - iz tablet za kašelj
TUSSAPINE - iz tablet za kašelj

Spazmo - zmehčaj - v primeru želodčnega vznemirjenja, napihnjenost
od diareje:
Sekem Anti Diarrea zelišča
Diax 200 mg.
Nifuroksazid 200 mg

ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika
Eucarbon - aktivno oglje s senom in mintovo olje
Vesceralgin (sirup) - od bolečine v želodcu
Raney (tablete za resorpcijo) - za zgago
Fawar (instant prašek) - iz beljakovin, zgage in težo v želodcu
Ranitidin - od želodčnih krčev (s hudo bolečino, razjedami)
Smecta - iz želodca
Entocid - od vznemirjenega želodca (pritrditev)
Sekemove mednjezne zelišča - iz zaprtja

no-migren, metrogil-iz glavobolne tablete zelo dobro
"Ketofen" - iz glavobola

Lustralni (SERTRALINE) antidepresiv proti stresu

DORMIVAL je pomirjujoča kapsula, hipnotična vegetativno-valerijska hmelj

Gynera - kontracepcija, ruski analog Femoden.
DIFLUCAN - iz droge

123 Tablete Egipt, kako vzeti

Nakup zdravil v Egiptu - 2

DABUR MISWAK 6.32 zobna pasta

DABUR MISWAK 3,30 zobna pasta

OMEGA-3 PLUS 14.50 vitaminov

BRONCHOPHANE 3.50 kašelj sirup

EXCEDRIN 9,00 tablet za glavobol

Noč in dan 2.50 antipiretik

Kazalo:

VITAMAX PLUS 30,00 vitaminov

Značaj 2.25 je pomemben, tukaj je cena za polovico embalaže Celotni stroški 4.50. Od glavobola in mišične bolečine.

DOLPHIN 25 MG 3.00 antipiretične sveče za otroke

DOLPHIN 12,5 MG 2,50 antipiretične sveče za otroke

PANTOGAR 54,00 Vitamini za lase

ZYRTEC 10,00 kapljic iz alergij

ALLERGEX 2,50 mazilo za alergije itd.

PANTENOL 20 gr. 6,00 mazilo vlažilno

ALGEJNO SUPERAKTIVNO 10,00 maz iz modric

LARYPRO 9,00 tablet iz bolečine v grlu 20 tablet

C-RETARD 500 MG 7,00 Vitamin C

ANTINAL 10.00 od diareje, bruhanje, bolečine v trebuhu, črevesni antiseptik

ENA TWO TRI 6,00 za prehlada

otrivin baby - 2,75

algesal 40 g - 10

dabur amla lasje - 22

amla-300 ml olje za lase,

otrivin kapljice in pršilo bronhofayn iz kašlja, primernega za otroke, algesal od modrice artroze mazilo

Spazmo peralgine - od bolečine v trebuhu - 4 funte enega traku

Spazmo caneolase - od kopičenja plinov - 4 kilograma

Sinalax - od zaprtja - 2 kilograma

streptoken + entocid ali antinal - od bolečine v trebuhu s posledicami diareje + dezinfekcija - 6 - 8 lbs

bronhofin - kašelj kašelj (v tekoči obliki) - 6 kg

tusiphan - od kašlja (v tekoči obliki) - 4 lbs

curosief 500 + bradoral - od vnetja grla (vneto grlo) - antibiotik (vzemite) + hranite v ustih - 16 lbs

dermazin + fuciden - iz opeklin, ob istem času uporabite 2 kreme, pomaga obnoviti kožo + antibiotično kremo - do 30 kilogramov

prenehanje bolečine - od glavobola - 4 funte

dramenex - od slabosti, gibalne bolezni - do 5 kilogramov

korasor - od nizkega tlaka

kaskadno jedro 2,5 - od visokega tlaka

zastojev - za prehlad

clarinaze - od alergije do spremembe vremena (izcedek iz nosu, stalno kihanje)

cafamol ekstra - za prehlad in temperature

kenakomp + pantinol - od ugrizov žuželk, anti-alergična krema + pomlajevalec kože

hemoklar + alfetrine - od modric in oteklih (odstrani otekanje), krema (pomaga zunaj) + pomaga od znotraj

alergija ali analgeza - od alergij (stanje spanja po jemanju)

alergex caffien - od alergij, vendar ne prispeva k zaspanosti

fortcortien + avile injekcija - iz hudih alergij (injekcije)

Claritin za 23,80 20 tablet po 10 mg.

Ocumel - kapljice za oko - 2,5 kilograma.

Lustal je antidepresiv, 80 funtov

Spasmocure 20 tab - analogni No-shpy, 8 funtov.

Zymogen forte - analog Mezim, 20 tab, 4,5 funtov;

Lacteol forte - analogni linex, 12 kapsul 10 kilogramov;

Baraka - prehransko dopolnilo s črnim semenom olja, 24 kapsul, 5 kilogramov.

Motilium 40 tab., 22 kg;

Zdravilo Flumox 500 mg je antibiotik, naš analog je Flemoksin, 16 kapsul., 18 kilogramov;

Xithrone 500 mg. - antibiotik, analogni sumammed - 3 tablete, 18 kilogramov;

Guava - kašelj sirup, 8 funtov;

neksij - analog omeprazola in omez, z razjedami in gastritom - 20 mg. 98 funtov

Tumi-otroci žvečljivi vitamini 60 kosov, 89 funtov

Maza Sulfax - analog našega Chondroxide, 120 gramov, 38 funtov

Disflatil je analog našega Espumizana, 30 žvečilk. tablete, 8,25 funtov.

Mobic 15 mg je analog Movalisa, 10 tablet 23 funtov.

Epicogel, Analog Almagel - 4 kilograma.

Flumox, 18 kilogramov-analog od flemoksina (amoksiklav)

LARYPRO (antiseptične) lizike iz vnetnega grla. 9 funtov

Tantum verde - tab. in rešitev je 3φ.

Congestal- ali123 - psevdoefedrin (iz prehlada in dihanja 6f)

ACHICLOVIR 5% 4 f ZOVIRAX krema 12 f Novirus tab.- iz herpesa

Fenistil-6f, Zyrtec1% pade 10f. Tabela 22f iz alergij. sirup 11f

alergeks caffien-iz alergij, ne prispeva k zaspanemu učinku 3f

KENAKOMB CREAM 30GR - krema iz alergije z nistatinom. 12f

ANTINAL ali (Ambatrol, Bacifurane, streptokenski entocid) - enterof.

LACTEOL FORT v kapsulah kot Linex (Lactobacterin) 20f

SMECTA 9 kilogramov

Pokrov GINSANA. z korenino ginsenga. Adult. Povečanje imunitete.10f

Pantogar Pantogar (naša Panto-Travel) vitamini za rast las 54f

OM EGA 3+ vitamini 14,5f

V-2 plus-7f (multivitamini z ekstraktom ginsenga)

IMMULANT- Echinacea + satin-nigella olje (črna semena) 15f, otroški sirup 13f

Mr.TUMEE je odličen kompleks vitaminov in mineralov za otroke!

Materni vitamini

Vitmine - vitamin E 10f Neuroion-vitamin B

Miswak Miswak - zobna pasta 50gr 7f ali 25g 3,5f

DABUR DePerdent Beljenje zobne paste 21f -50gr

Hepatični Forte 30 kapsul 18 kilogramov Essentiale Forte.

Eukarbon (z dodatkom sena) ali aktiviranega s Acticarb. premog

Nasonex sprej 0.05% Nasonex 40f

Sekem med seboj (ali sinalax) - iz zaprtja

Akneroksid 5% 20gr. 2,25f smetane od anke

Aknemicin 2% Kreme za akneemicin, analog Zinerita -3f

Azaderm (Azelaic Acid 20%) smetana, od anke -18f

DORMIVAL pokrovček. - pomirjujoče tablete za spanje, trgovec. s hmeljem

Bendax - od koruznega sirupa za otroke 5f

Vermizol iz jezička za odrasle. 3.24f

Dramenex DRAMINA Druminex (dramina) 3f iz gibalne bolezni

Betadin - jod, betadin (brezalkoholno) 14,75f

Napizol (omeprazol) - iz ulkusa želodca 23f

Laktokalni kalcij (prebavljiv kalcij) z vitaminom D3, stane 30 kilogramov za 30 t

Kalcij D3F (lokalni pro-in kalcija D3) 12f

zdravila lokalne proizvodnje za zniževanje sladkorja v krvi - Glime, Glukovans, Novonorm. 4-5 krat cenejši od našega.

Vatica je maska ​​za lase v zeleni kozarci. Na izpranih laseh je potrebno brisati in držati 10 minut, nato pa sprati.

Napizol 20 mg je omeprazol. 30 kilogramov za 12 kapsul.

Crestor 111 f, za odmerek 14 zavihkov v odmerku 20

akneroxid 5 cel. Kot da imamo bazo. 2, 25 £

jod - jod, betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)

vodikov peroksid - maya oxyhydroin, vodikov peroksid

permanganat (recimo tako in vas bo farmacevt razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)

aktivni ogljik - karbon, Eukarbon (z dodatkom Senne), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerijski hmelj), kapsule

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

Bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mazilo - Aktiol (katransko olje)

Immunal (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt ehinacee - kapljice, sirup

IMMULANT-Ehinacea + satin-nigella olje (črna semena)

Ricinusovo olje - ricinusovo olje, zate harua

Ribje olje - Cod jetrno olje, Clo morja, Forte Seas, Halorange plus, Happy Seas, Hipol, Rimcod, Srebrno morje, Ultranyl

camphorovo olje - Canphor oil, zate kafur

kamilica - kamomil, babunish (za težo v trgovinah za začimbe, v lekarnah in trgovinah - čaji v vrečkah)

izbor zdravilnih zbirk Sekem in Isis, prodajajo v lekarnah, supermarketih

Veliko različnih stvari, na primer Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Kontaminacija, 123.

Fenistil, kalamilni losion, klaritin itd.

Za grde-lizike Strepsils

Za BBC Grlo Spray (kot hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta in grlo, gredo tako kot izpiranje in kot tabletka.

Gel "ugriz žuželk" iz hroščev

CETAL-otroški antipiretik, ki vsebuje paracetamol. vredno 2 kilograma po mojem mnenju. to je analog ruskega Panadol (otroka)

CEVAMOL je šumeči aspirin, kot je naš. Temperatura se dobro zmanjša in trajno

Pogosto - iz vseh simptomov prehladov, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

123 - vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

DAYNIGHT tablete iz vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mraze in nosne kongestije)

CONTA-FLU-tablete iz prehlada brez paracetamola

Adol ekstra - anestetik

CEFZIL-Cefprozil (otroški antibiotik v steklenem prahu) je analogni Ciprolet

Rovamicin - antibiotiki za hudo angino pektoris

Augmentin je antibiotik, ki vsebuje amoksicilin (zdravnik predpisuje s faringitisom)

Flukamaks-ANTIBIOTIK-Vsaka kapsula, 500 mg vsebuje:

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithrone (AZITROMICIN) -ANTIBIOTIK (v pakiranju po 3 tablete) za 500 mg.

Septrin - antibiotik, okužbe dihal, urogenitalne okužbe, gastrointestinalne okužbe.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

SELGON - iz tablet za kašelj

TUSSAPINE - iz tablet za kašelj

Sekem Anti Diarrea zelišča - za drisko

Diax 200 mg. Nifuroksazid 200 mg. - iz diareje

ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika

Eucarbon - aktivno oglje s senom in mintovo olje

Vesceralgin (sirup) - od bolečine v želodcu

Raney (tablete za resorpcijo) - za zgago

Fawar (instant prašek) - iz beljakovin, zgage in težo v želodcu

Ranitidin - od želodčnih krčev (s hudo bolečino, razjedami)

Smecta - iz želodca

Sekem Anti Diarrea zelišča - za drisko

Entocid - od vznemirjenega želodca (pritrditev)

Tema: Zdravila v Egiptu, podobna Ruski

Thread Tools

Zdravila v Egiptu so podobna Ruski

Iskanje tukaj in na internetu je dalo veliko koristnih informacij.

To imam, kar sem sam vzel

Gel-tako, da bi zobe izbruhnile brez bolečin

Otroški vitaminski sirup. Vitamini skupine B

le morali vedeti, da ne morete uporabljati več kot 5 dni in samo 3-krat najvišje dan, saj se tam lahko otekanje nosu in grla (sem bil horror-Hvala bogu so egiptovski zdravilo-TICANASE!) Otroci:

123 za odrasle-tablete. Antipiretik, tudi zelo hitro odstrani kataralne simptome, a najpomembneje. Vsebuje psevdoeffedrin-en ruski (samo) v Rusiji zapreschen.Tak tukaj, da odstrani zamašen nos in nos dihanje in ne smrkelj! Ker je naš Coldrex samo veliko bolj učinkovit

Pover kapice (sestavek-ibuprofen 300 mg, pseudoefedrin 45 mg) - iz navadnega mraza, analgetika, protivnetnega

CONTA-FLU-iz mraza brez antipiretične komponente

Bradoral - iz grla (tablete za resorpcijo)

Pogosto - od mraza, kot je 123

TUSSAPINE - iz tablet za kašelj

Larypro - iz grla (tablete za resorpcijo)

HIBIOTIK-antibiotik Sestava: amoksicilin 875 mg

MIKOSIN-tablete iz kašlja (kot naš ambroheksal)

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

DORMIVALNO-pomirjevalno, hipnotično vegetativno-valerijsko s hmeljem

Xithrone (AZITROMICIN) -ANTIBIOTIC (v pakiranju po 3 tablete) za 500 mg

TICANASE (flutikazon) -sprey iz zamašenega nosu, alergije, lajša zamašen nos! -on razlikuje od Otrivin, Nazivin, Vibrocil

CLENIL (belkometazon) -Za astmatike, od napadov zadušitve

Super gel-tako, da zobe izbruhnejo brez bolečin

Jod-Betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)

vodikov peroksid - maya oxyhydroin, vodikov peroksid

permanganat (recimo tako in vas bo farmacevt razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)

aktivni ogljik - karbon, Eukarbon (z dodatkom Senne), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

Bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mazilo - Aktiol (katransko olje)

Immunal (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt ehinacee - kapljice, sirup

IMMULANT-Ehinacea + satin-nigella olje (črna semena)

C-Retard je vitamin s

Mr.TUMEE je kompleks vitaminov in mineralov za otroke!

Fenistil, kalamilni losion, klaritin itd.

Bradoral - iz grla (tablete za resorpcijo)

Za grde-lizike Strepsils

Za BBC Grlo Spray (kot hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta in grlo, gredo tako kot izpiranje in kot tabletka.

Nizoral je protiglivično sredstvo.

Dolphin (Supozitoriji) - otroške antipiretične sveče

123 - vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

Adol ekstra - anestetik

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

SELGON - iz tablet za kašelj

TUSSAPINE - iz tablet za kašelj

Spazmo - zmehčaj - v primeru želodčnega vznemirjenja, napihnjenost

Sekem Anti Diarrea zelišča

Nifuroksazid 200 mg

ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika

Eucarbon - aktivno oglje s senom in mintovo olje

Vesceralgin (sirup) - od bolečine v želodcu

Raney (tablete za resorpcijo) - za zgago

Fawar (instant prašek) - iz beljakovin, zgage in težo v želodcu

Ranitidin - od želodčnih krčev (s hudo bolečino, razjedami)

Smecta - iz želodca

Entocid - od vznemirjenega želodca (pritrditev)

Sekemove mednjezne zelišča - iz zaprtja

no-migren, metrogil-iz glavobolne tablete zelo dobro

Nedavni vnosi

  • Elena posname spletno spletno kamero v Hurghadi
  • Alt za snemanje Spletne spletne kamere v Hurghadi
  • Elena posname spletno spletno kamero v Hurghadi
  • Kako izbrati stanovanje v Hurghadi
  • Alt za vstop Kako izbrati stanovanje v Hurghadi
  • Ljubezen do zapisa Kje je slastno jesti v Hurghadi? (Drugi del)
  • Alex v zapisnik Kje jesti okusno hrano v Hurgadi? (Drugi del)

Nekaj ​​več plagiatorstva... Hočem le, da so na voljo več informacij. Njene izkušnje z uporabo drog v Egiptu, pravzaprav ne (masažna krema se ne šteje), zato uporabljam izkušnje nekoga drugega s strani http: //.littleone.ru. Ko kopičim svoje izkušnje, jo bom delil na spletnem mestu.

V vmesnem času - zdravila v Egiptu:

1). OTRIVIN ima kapljice in pršilo v nosu, od navadnega mraza, analognega našega imenina. Učinkovito, preveri mi)))

2). ACTIOL je analog našega Višnevskega mazila

3). Zdravilo C-RETARD za hude prehlade v kapsulah, za odrasle. Zelo učinkovito, preveri mi. Vedno ga prinesem v veliko število)))

4).123 antipiretični, analgetični sirup za odrasle, odpravlja tudi simptome prehlada za 3 dni. Dobra stvar

6). PANADOL antipiretične tablete za odrasle, obstaja za otroke. Dobro.

7). GEVAMOL antipiretični sirup za odrasle. Nisem ga sam poskusil.

8). LARYPRO leze iz vnetnega grla. Zelo učinkovita stvar, vedno vzemite veliko))) Za odrasle in otroke nad 7 let. In cena, ki jo je samo smešno, samo 5 funtov (15 rubljev)

9). SMECTA je analog našega Smecta (z razčlenitvijo želodca). Dobro. 9 funtov (45 rubljev)

BASKOPAN 6 kilogramov

NU-SPASM 2 kilograma, najcenejši. Dobro pomagajo. Sama preverjena)))

Ta zdravila so vsi analogi našega Noshpa. Osebno kupim prvo s seznama, stane 6 kilogramov (20 rubljev)

11). Raztopina jodnega raztopine BETADINE je razkužila brez alkohola, ki je odlična za otroke, ker sploh ne gorijo. Vedno jo kupim)))

12). EXEDRIN supersky tablete z glavobolom, analog našega Citramona, le veliko bolj učinkoviti. Preverjeni zame, pomagajo zelo.

13). Kapsule LACTEOL FORT, normalizirajte črevesno mikrofloro po antibiotikah. Analog našega Linexa in Lactobacterina. Lahko vzamete odrasle in otroke. Vedno ga vzamem. Dobro.

14). V2 PLUS vitamini s koreninami ginsenga. Samo peni 7 kilogramov. Kupim, kot nič)))

15). CEVAMOL je šumeči aspirin, kot je naš. Preverjeno. Temperatura se dobro zmanjša in trajno.

16). ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika. ZELO DOBRO PIECE. Lahko si otroke in odrasle. Pomaga pri zastrupitvi in ​​gastroenteritisu. Kupil sem, pomaga)))

17). Losjon CALAMIL z belo glino in mentolom za tiste, ki so spali. Nenavaden v Egiptu. Vedno sem ga kupil kot tja))) zamazan na požganih območjih za 15 minut, nato speremo z vodo, rdečina in bolečina izgine naenkrat))) vsem nasvetom. Otroci in odrasli. Vredno 3 kilograma.

BEPANTEN je tudi iz opeklin, mazila.

PANTENOL in to! mazilo

18). Kapsule GINSANA z koreninami ginsenga za odrasle. Povečajte imuniteto in lajšajte utrujenost. Kupim jih tudi, dobra stvar)))

19). BRUFEN sirup protipirenica za otroke. Analog našega Nurofena. Zelo dobro))) Preverjeno.

MEGAFEN in to je isto)))

20). ACHICLOVIR mazilo iz herpesa, analognega našega Acyclovirja, je le 100-krat učinkovito, testirano.

21). LACTIOL je analog našega Hilak-Forte.

22). VVS razprši bolečino v grlu, analog našega Hexoral. No, pomaga, preveri.

Kašeljni sirupi za odrasle, ni poskusila. Tokrat želim kupiti)))

24). OROFAR Lozenges iz vnetnega grla

25). PARACETAMOL je analog našega paracetamola v tabletah.

26). ASPIRINE-C je analog našega aspirina v tabletah.

Jod-Betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)

Vodikov peroksid - Maya kisik, vodikov peroksid

Manganese - permengenet (recimo tako in vas bo farmacevt razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)

Aktivno oglje - karbon, Eukarbon (s senom), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

Bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mazilo - Aktiol (katransko olje)

Immunal (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt ehinacee - kapljice, sirup

IMMULANT-Ehinacea + satin-nigella olje (črna semena)

C-Retard je vitamin s

Mr.TUMEE je kompleks vitaminov in mineralov za otroke!

Fenistil, kalamilni losion, klaritin itd.

Bradoral - iz grla (tablete za resorpcijo)

Za grde-lizike Strepsils

Za BBC Grlo Spray (kot hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta in grlo, gredo tako kot izpiranje in kot tabletka.

Telfast, slaritin - iz alergij

Mirna koža - krema za kožo od praskanja, znojenja, ugriza

Nizoral je protiglivično sredstvo.

Za žile - v notranjosti Diosed C, Zunanji - Trombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoidna krema, Venoruton gel

Dolphin (Supozitoriji) - otroške antipiretične sveče

CEVAMOL šumeči aspirin

Pogosto - iz vseh simptomov prehladov, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

123 - vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

DAYNIGHT tablete iz vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mraze in nosne kongestije)

CONTA-FLU-tablete iz prehlada brez paracetamola

Adol ekstra - anestetik

CEFZIL-Cefprozil (otroški antibiotik v steklenem prahu) je analogni Ciprolet

Rovamicin - antibiotiki za hudo angino pektoris

Augmentin je antibiotik, ki vsebuje amoksicilin (zdravnik predpisuje s faringitisom)

Flukamaks-ANTIBIOTIK-Vsaka kapsula, 500 mg vsebuje:

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithrone (AZITROMICIN) -ANTIBIOTIK (v pakiranju po 3 tablete) za 500 mg.

Septrin - antibiotik, okužbe dihal, urogenitalne okužbe, gastrointestinalne okužbe.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

SELGON - iz tablet za kašelj

TUSSAPINE - iz tablet za kašelj

Spazmo - zmehčaj - v primeru želodčnega vznemirjenja, napihnjenost

Sekem Anti Diarrea zelišča

Nifuroksazid 200 mg

ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika

Eucarbon - aktivno oglje s senom in mintovo olje

Vesceralgin (sirup) - od bolečine v želodcu

Raney (tablete za resorpcijo) - za zgago

Fawar (instant prašek) - iz beljakovin, zgage in težo v želodcu

Ranitidin - od želodčnih krčev (s hudo bolečino, razjedami)

Smecta - iz želodca

Entocid - od vznemirjenega želodca (pritrditev)

Sekemove mednjezne zelišča - iz zaprtja

no-migren, metrogil-iz glavobolne tablete zelo dobro

"Ketofen" - iz glavobola

Lustralni (SERTRALINE) antidepresiv proti stresu

DORMIVAL je pomirjujoča kapsula, hipnotična vegetativno-valerijska hmelj

Gynera - kontracepcija, ruski analog Femoden.

Lepota

Eva.ru

Potni list

Storitev

Sekcije

O projektu

Vse gradivo na tej spletni strani so zaščiteni z avtorskimi pravicami in sorodnih pravicah in jih ni dovoljeno reproducirati ali uporabljati v kakršen koli način brez pisnega dovoljenja lastnika avtorskih pravic, ki jih dajanje aktivno povezavo na glavni strani portala Eva.Ru (www.eva.ru) Naslednji z uporabljenimi materiali.

Za vsebino promocijskih materialov uredniška skupina ni odgovorna. Potrdilo o registraciji medijev El № FSot 22. maj 2009 v.3.4.184

Družabna omrežja

Pišite nam

Izterjava gesla
Nova registracija uporabnika

Povej mi o zdravilih Egipt

Zdravila so na seznamu tukaj, kopirajte

OTRIVIN od mraza

CEVAMOL šumeči aspirin

Bradoral iz grla

balkis kaplja od mraza

bisolvon Iz kašlja

mucofilinski kašelj sirup

* Omega 3 + * vitamini, lahko vzamete še nekaj več

algesal 40 g zunaj s sindromom bolečine z a. mišično-skeletni sistem

Tantum verde iz vnetnega grla

MUCOSOL kašelj sirup

HVALA ZA TO!

Našel sem ga, ne morem jamčiti za cene.

Težave z želodcem:

Antinal (1 kapsula 3-krat na dan) - 5LE

Streptafenikol (1 kapsula 3-krat na dan) -LE

Dexim (prvič 2 tableti, nato 1 tableta 4-krat na dan) - približno 15 LE

Noč Dan (odlično orodje, ki ga je treba izvajati ponoči (rumeno) in dnevno (bela barva) - približno 5 LE.

123 Eno dve trije (izcedek iz nosu, glavobol, zvišana telesna temperatura) - 6 LE

Voltaren (gel) - 24 LE

Visine - 12 LE (egiptovska proizvodnja), 24 LE (uvoženo)

Prisoline - 12 LE (egiptovski), 20 LE (uvoženo)

Betaderm (smetana) - približno 10 LE

Aloe Vera Pantenol (losjon, gel) - 28 LE (egiptovski), 50 LE (uvoženo).

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Jod-Betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)

vodikov peroksid - maya oxyhydroin, vodikov peroksid

permanganat (recimo tako in vas bo farmacevt razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)

aktivni ogljik - karbon, Eukarbon (z dodatkom Senne), Acticarb

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

Bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mazilo - Aktiol (katransko olje)

Immunal (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt ehinacee - kapljice, sirup

IMMULANT-Ehinacea + satin-nigella olje (črna semena)

C-Retard je vitamin s

Mr.TUMEE je kompleks vitaminov in mineralov za otroke!

Fenistil, kalamilni losion, klaritin itd.

Za grde-lizike Strepsils

Za BBC Grlo Spray (kot hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta in grlo, gredo tako kot izpiranje in kot tabletka.

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

SELGON - iz tablet za kašelj

TUSSAPINE - iz tablet za kašelj

Sekem Anti Diarrea zelišča

Nifuroksazid 200 mg

Eucarbon - aktivno oglje s senom in mintovo olje

Vesceralgin (sirup) - od bolečine v želodcu

Raney (tablete za resorpcijo) - za zgago

Fawar (instant prašek) - iz beljakovin, zgage in težo v želodcu

Ranitidin - od želodčnih krčev (s hudo bolečino, razjedami)

Smecta - iz želodca

Entocid - od vznemirjenega želodca (pritrditev)

Sekemove mednjezne zelišča - iz zaprtja

"Ketofen" - iz glavobola

Zadnja sprememba

Vau! Hvala še enkrat.

1). OTRIVIN ima kapljice in pršilo v nosu, od navadnega mraza, analognega našega imenina.

2). ACTIOL je analog našega Višnevskega mazila

3). Zdravilo C-RETARD za hude prehlade v kapsulah, za odrasle.

4).123 antipiretični, analgetični sirup za odrasle, odpravlja tudi simptome prehlada za 3 dni.

5). DAYNIGHT je tudi sirup za temperaturo in bolečino za odrasle.

6). PANADOL antipiretične tablete za odrasle, obstaja za otroke.

7). GEVAMOL antipiretični sirup za odrasle.

8). LARYPRO leze iz vnetnega grla. Zelo učinkovita stvar, vedno vzemite veliko))) Za odrasle in otroke nad 7 let. In cena, ki jo je samo smešno, samo 5 funtov (15 rubljev)

9). SMECTA je analog našega Smecta (z razčlenitvijo želodca). Dobro. 9 funtov (45 rubljev)

BASKOPAN 6 kilogramov

NU-SPASM 2 kilograma, najcenejši. Dobro pomagajo. STOPSPASM

Ta zdravila so vsi analogi našega Noshpa.

11). Raztopina jodnega raztopine BETADINE je razkužila brez alkohola, ki je odlična za otroke, ker sploh ne gorijo.

12). EXEDRIN supersky tablete z glavobolom, analog našega Citramona, le veliko bolj učinkoviti.

13). Kapsule LACTEOL FORT, normalizirajte črevesno mikrofloro po antibiotikah. Analog našega Linexa in Lactobacterina. Lahko vzamete odrasle in otroke.

14). V2 PLUS vitamini s koreninami ginsenga. Samo peni 7 kilogramov.

15). CEVAMOL je šumeči aspirin, kot je naš. Preverjeno. Temperatura se dobro zmanjša in trajno.

16). ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika. ZELO DOBRO PIECE. Lahko si otroke in odrasle. Pomaga pri zastrupitvi in ​​gastroenteritisu.

17). Losjon CALAMIL z belo glino in mentolom za tiste, ki so spali. Nenavaden v Egiptu. 15 minut sem pokrita izgorela območja in nato sprana z vodo, rdečica in bolečina takoj izginejo))) VSE SVETOVANJE. Otroci in odrasli. Vredno 3 kilograma.

FORUM LJUBEZNIH FORUMA EGIPT-HURGADA

Vsi časi so UTC

PRVA POMOČ.

Registrirani: 20. maj 2011, 14:58

pravijo, da je kakovost egiptovskih zdravil odlična. niso ponarejeni in natančno spremljajo kakovost proizvedenih izdelkov

Če ljubim, lahko grem v gore. in če ne ljubiš - vratu!

Registrirani: 20. maj 2011, 14:58

Bint. Sterilni robčki.

Od grla oletetrina in inhalipt

Iz bolečin v hrbtu

Od opeklin do panthenola

citramon ali alcazelcere

dodajte svoje sezname

Če ljubim, lahko grem v gore. in če ne ljubiš - vratu!

Registrirani: 22. maj 2011, 16:29

natalia »sreda, 28. aprila, ob 13.00

Adol ekstra - anestetik

Augmentin je antibiotik, ki vsebuje amoksicilin (zdravnik predpisuje s faringitisom)

Nizoral - protiglivični agent, tudi v Rusiji, vendar je veliko dražji.

Tantum verde - analgetik za usta in grlo, gredo tako kot izpiranje in kot tabletka.

Spazmo - zmehčaj - v primeru želodčnega vznemirjenja, napihnjenost

Septrin - antibiotik, okužbe dihal, urogenitalne okužbe, gastrointestinalne okužbe.

Klaritin - proti alergijam

Gynera - kontracepcija, ruski analog Femoden.

Mr.TUMEE je odličen kompleks vitaminov in mineralov za otroke! kupili v Egiptu, ko so se vrnili domov v Rusijo, menim, da so v mnogih pogledih zaradi njih odlično prenesli akclimatizacijo. Na splošno želim povedati, da so v Egiptu odlična zdravila in cene nekajkrat nižja kot v Rusiji.

Pomnili so se tudi antipiretična zvišana telesna temperatura ploda, ki vsebuje paracetamol. vredno 2 kilograma po mojem mnenju. to je analog ruskega panadola (otroka)

Entocid - od vznemirjenega želodca (pritrditev)

Bradoral - iz grla (tablete za resorpcijo)

Eucarbon - aktivno oglje s senom in mintovo olje

Telfast, Claritin (sirup) - iz alergij

Raney (tablete za resorpcijo) - za zgago

Fawar (instant prašek) - iz beljakovin, zgage in težo v želodcu

Ranitidin - od želodčnih krčev (s hudo bolečino, razjedami)

Smecta - iz želodca

Rovamicin - antibiotiki za hudo angino pektoris

Mirna koža - krema za kožo od praskanja, znojenja, ugriza

Vesceralgin (sirup) - od bolečine v želodcu

Sekemove mednjezne zelišča - iz zaprtja

Sekem Anti Diarrea zelišča - za drisko

gel "ugriz žuželk" iz bedbugs

za vene - v notranjosti Diosed C, Zunanji - Trombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoidna krema, Venoruton gel

Jod je betadin.

"Ketofen" - iz glavobola

Dolphin (Supozitoriji) - otroške antipiretične sveče

C-Retard je vitamin s

Sekem Anti Diarrea zelišča - za drisko

Glavobolne tablete so zelo dobre, brez migrena, metrogila

Forum Tethys

Vsi časi so UTC

Potrebujem nasvete o egiptovskih tabletah.

Jaz sem najbogatejši človek ne le v Evropi, temveč tudi v svetu. Zberem čustva. (Vladimir Putin)

Obnovi, na safari le še 10 dni!

Explorer 2 Inštruktor SNSI

N.Trimix inštruktor IANTD

Jaz sem najbogatejši človek ne le v Evropi, temveč tudi v svetu. Zberem čustva. (Vladimir Putin)

najbolj tipične zadnje 2 mesece - enterovirus, v štipendistih v St Petersburgu se bolijo s pakiranji, tudi v tiskovini, ki jo pišejo.

Ker sem z ženo in sestro, ki so imeli gosti na boleznijo bolezni, imeli simptome,

hitra rast T na 38,5

fig stol, vendar BREZ bolečin v želodcu

Slabost je bil še en teden.

NDL Nitrox, AOWD PADI, OWD SSI, Conv. plavalec DOSAAF ZSSR

Egipt - Zdravila v Egiptu

Seveda je samo-zdravljenje škodljivo, zato je priporočljivo, da se posvetujete z zdravnikom, preden vzamete zdravilo, ki ga ne poznate.

Na zahtevo mojih turistov nisem bil popoln seznam za tiste, ki bi morda potrebovali nekaj zdravil v Egiptu.

Poleg tega, da ni skrivnost, da je skupaj s spominki in druge nakupe, ki turisti privozyaschih od sončnega Egipta, zdravila so v tem trenutku zdaj ni zadnja (in včasih tudi prej) med vsemi "darila" za, privozimyh letovišče. V Egiptu se zdravila izkazujejo kot zdravila odlične kakovosti, poleg tega pa je tujih farmacevtskih rastlin in surovin najvišje kakovosti. No, ne najmanj pomembno vlogo igra dejstvo, da je veliko lokalnih analogov cenejše od ukrajinskih.

KRATEK LIST

jod - jod, betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)

vodikov peroksid - maya oxyhydroin, vodikov peroksid

permanganat (recimo tako in vas bo farmacevt razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)

aktivni ogljik - karbon, Eukarbon (z dodatkom Senne), Acticarb

Valerianka - D omyval (valerijski hmelj), kapsule

Lactobacterin - Lacteol forte

Bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mazilo - Aktiol (katransko olje)

MULON - ekstrakt ehinacee - kapljice, sirup

Ricinusovo olje - ricinusovo olje, zate harua

Ribje olje - Cod jetrno olje, Clo morja, Forte Seas, Halorange plus, Happy Seas, Hipol, Rimcod, Srebrno morje, Ultranyl

camphorovo olje - Canphor oil, zate kafur

kamilica - kamomil, babunish (za težo v trgovinah za začimbe, v lekarnah in trgovinah - čaji v vrečkah)

izbor zdravilnih zbirk Sekem in Isis, prodajajo v lekarnah, supermarketih

Veliko različnih stvari, kot je Dan noč, Gevamol, Catafast, Panadol, Kontaminacija, 123.

Guava syrop, Koffex, Bronchicum itd.

Strepsils lizike, Bradoral, Larypro, BBC spray, itd

Fenistil, kalamilni losion, klaritin itd. e.

SEZNAM AUTENTIKE

Vzorčenje egiptovskih zdravil.

2) ACTIOL je analog našega Višnevskega mazila

3) Zdravilo C-RETARD za hude prehlade v kapsulah, za odrasle. Zelo učinkovito.

4) 123 antipiretični, analgetični sirup za odrasle, prav tako razbremeni simptome mrzlice za 3 dni.

5) DAYNIGHT je tudi sirup za temperaturo in bolečino za odrasle.

6) PANADOL antipiretične tablete za odrasle, za otroke. Dobro.

7) GEVAMOL antipiretični sirup za odrasle.

LARYPRO leze iz vnetnega grla. Zelo učinkovita stvar. Za odrasle in otroke nad 7 let. In cena, ki jo je pravkar smešno

9) SMECTA je dober analog našega Smecta (v primeru okvare)

NU-SPASM je najcenejši. Dobro pomagajo.

11) Raztopina jodovega betina je razkužila brez alkohola, ki je odlična za otroke, saj sploh ne gorijo.

12) EXEDRIN supersky tablete proti glavobolu, analogni naši Citramon, le veliko bolj učinkoviti.

13) LACTEOL FORT v kapsulah, normalizirajte črevesno mikrofloro po antibiotikih. Analog našega Linexa in Lactobacterina. Lahko vzamete odrasle in otroke. Dobro.

14) vitamini V2 PLUS z korenino ginsenga. Samo peni 7 kilogramov..

15) CEVAMOL šumeči aspirin. Temperatura se dobro zmanjša in trajno.

16) ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika. ZELO DOBRO PIECE. Lahko si otroke in odrasle.

Pomaga pri zastrupitvi in ​​gastroenteritisu.

17) Losjon CALAMIL z belo glino in mentolom za tiste, ki so spali. Nenavaden v Egiptu. 15 minut sem ga pokvaril na požganih površinah,

in nato sprati z vodo, rdečino in bolečino takoj odide. VSE SVETOVANJE. Otroci in odrasli.

BEPANTEN je tudi iz opeklin, mazila.

18) kapsule GINSANA z korenino ginsenga za odrasle. Povečajte imuniteto in lajšajte utrujenost.

19) BRUFEN antipiretični sirup za otroke. Analog našega Nurofena.

20) ACHICLOVIR mazilo iz herpesa, analognega našega Acyclovirja, je le 100-krat učinkovito, preverjeno.

21) LACTIOL je analog našega Hilak-Forte.

22) VVS pršite od bolečine v grlu, analogu našega Geoxoral. No, pomaga, preveri.

23) Kašeljni sirupi za odrasle

24) OROFAR Lozenges iz vnetnega grla

25) Paracetamol analog našega paracetamola v tabletah

26) ASPIRINE-C analog našega aspirina v tabletah

27) Pantovigar - vitamini, veliko bolj učinkoviti od tistega, kar prodajamo

28) Genuphil - zdravilo za skupno restavracijo EVA-PHARMA - odlične ocene!

jod - jod, betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)

vodikov peroksid - maya oxyhydroin, vodikov peroksid

permanganat permanganat (recimo, tako, in farmacevt vas bo razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)

aktivni ogljik - karbon, Eukarbon (z dodatkom Senne), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerijski hmelj), kapsule

But-spa - Do-spa, Buscopan

Lactobacterin-Lacteol forte

Bifidum bakterin - Bifidumbacterinum forte

Vishnevsky mazilo - Aktiol (katransko olje)

Immunal (Echinacea sirup),

MULON - ekstrakt ehinacee - kapljice, sirup

IMMULANT-Ehinacea + satin-nigella olje (črna semena)

Ricinusovo olje - ricinusovo olje, zate harua

Ribje olje - Cod jetrno olje, Clo morja, Forte Seas, Halorange plus, Happy Seas, Hipol, Rimcod, Srebrno morje, Ultranyl

camphorovo olje - Canphor oil, zate kafur

kamilica - kamomil, babunish (za težo v trgovinah za začimbe, v lekarnah in trgovinah - čaji v vrečkah)

izbor zdravilnih zbirk Sekem in Isis, prodajajo v lekarnah, supermarketih

Veliko različnih stvari, na primer Daynight, Gevamol, Catafast, Panadol, Kontaminacija, 123.

Fenistil, kalamilni losion, klaritin itd.

Bradoral - iz grla (tablete za resorpcijo)

Za grde-lizike Strepsils

Za BBC Grlo Spray (kot hexoral)

Tantum verde - analgetik za usta in grlo, gredo tako kot izpiranje in kot tabletka.

Telfast, slaritin - iz alergij

Mirna koža - krema za kožo od praskanja, znojenja, ugriza

Gel "ugriz žuželk" iz hroščev

Nizoral - protiglivično sredstvo, tudi v Ukrajini, je, vendar veliko dražje.

Za žile - v notranjosti Diosed C, Zunanji - Trombofob, Escinogel, Haemocure, Hirudoidna krema, Venoruton gel

Dolphin (Supozitoriji) - otroške antipiretične sveče

CETAL - otrok antipiretik, ki vsebuje paracetamol. Analogija otroškega Panadola.

CEVAMOL je šumeči aspirin, kot je naš. Temperatura se dobro zmanjša in trajno

Pogosto - iz vseh simptomov prehladov, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

123 - vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mrazne in nosne kongestije)

DAYNIGHT tablete iz vseh simptomov mrzlice, ki vsebujejo paracetamol, psevdoefedrin (iz običajne mraze in nosne kongestije)

CONTA-FLU-tablete iz prehlada brez paracetamola

Adol ekstra - anestetik

CEFZIL-Cefprozil (otroški antibiotik v steklenem prahu) je analogni Ciprolet

Rovamicin - antibiotiki za hudo angino pektoris

Augmentin je antibiotik, ki vsebuje amoksicilin (zdravnik predpisuje s faringitisom)

Flukamaks-ANTIBIOTIK-Vsaka kapsula, 500 mg vsebuje:

Amoksicilin 250, Flucloxacillin 250 mg

Xithrone (AZITROMICIN) -ANTIBIOTIK (v pakiranju po 3 tablete) za 500 mg.

Septrin - antibiotik, okužbe dihal, urogenitalne okužbe, gastrointestinalne okužbe.

SELGON - iz tablet za kašelj

TUSSAPINE - iz tablet za kašelj

Spazmo - zmehčaj - v primeru želodčnega vznemirjenja, napihnjenost

Sekem Anti Diarrea zelišča - za drisko

Diax 200 mg. Nifuroksazid 200 mg. - iz diareje

ANTINAL - iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika

Eucarbon - aktivno oglje s senom in mintovo olje

Vesceralgin (sirup) - od bolečine v želodcu

Raney (tablete za resorpcijo) - za zgago

Fawar (instant prašek) - iz beljakovin, zgage in težo v želodcu

Ranitidin - od želodčnih krčev (s hudo bolečino, razjedami)

Smecta - iz želodca

Sekem Anti Diarrea zelišča - za drisko

Entocid - od vznemirjenega želodca (pritrditev)

Sekemove mednjezne zelišča - iz zaprtja

no-migren, metrogil-iz tabletke za glavobol je zelo dober

"Ketofen" - iz glavobola

Lustralni (SERTRALINE) antidepresiv proti stresu

DORMIVAL je pomirjujoča kapsula, hipnotična vegetativno-valerijska hmelj

C-Retard je vitamin s

Mr.TUMEE je odličen kompleks vitaminov in mineralov za otroke!

Materni vitamini

STORILI ZAŠČITE IN ŽIVALI

Seme kopra - Shabbat

Gorčica (v prahu) - Gorčica (Budra)

Črni poper - fefelov posev (mathoon - zemlja, grah - hubb)

Beli poper - feuille abiad

Red paprika - shatta (felfel Ahmar)

Mešanica začimb za meso - bokharat lyama, za ribe - ženska Boharat, za piščanca - Boharat Ferekh

Semolina semid (zdrob ali di bisbus)

Citronska kislina - lamun (ali sitrik)

Komplet prve pomoči za izlet v Egipt Dahab

Za začetek, v Egiptu za falsifikacijo drog zelo strogo kaznovanje: od doživljenjskega zapora z velikimi globami do smrtne kazni. Zaradi takšnih zakonov ponaredki, najdeni v lekarnah, preprosto niso realni, da, cene pa so precej nižje. Zato izkušeni turisti, ki gredo v Egipt, ne dokončajo svojega pripomočka za prvo pomoč z ruskim farmacevtskim smeti in prenašajo kovčke iz Egipta v domovino.

Še vedno, če boste na domu pakirali komplet za prvo pomoč, katera zdravila boste prinesli v Egipt?

  • za zdravljenje ran in razkuževanje razkužilo in zdravljenje, sušenje izdelkov. Rdeče morje, izdajoče in celo na čisto peščeno plažo pod nogami, lahko dobijo neke vrste muck. Tukaj se vrstice ne zdravijo, jih je treba zdraviti. Ni razloga za paniko in omejitve, vendar osnovnih sistematičnih ukrepov: po slano morje sprati s sladko vodo in nato posuši nekaj droge ponoči razširil orodje zdravljenja - bistveno pospešiti proces okrevanja kože. Če stopite na jega: vroča kopel (30 min.), Medtem ko sedite, redno navlažite z limetinim sokom. Igle se ne poskušajo izvleči - ti so tvoji in bodo ostali s teboj, dokler se ne raztopijo
  • če ste navdušeni nad aktivnostmi na prostem, nato pa zdravite zaradi bolečin v mišicah
  • absorbenti

To je morda vse! Če vas prehitijo dihalne okužbe, tukaj celo strepsil je takšno, da se zdravi. Glavna stvar je, da imate potovalno zavarovanje z vami, nato pa brez kakršnih koli omejitev lahko uporabite storitve lokalnih zdravnikov, ki vam predpisujejo učinkovita zdravila.

Telefoni v Dahabu, ki so morda priročni:

  • Prva pomoč -123 (klic z lokalnega števila)
  • Dahab specializirana bolnišnična prva pomoč +11
  • Zobozdravnik Adele Ramadan +998
  • Stomatolog Nasser +326

Toda zame, glavne bolečine, ki se jih mnogi tukaj "držijo", zato je od glave.

  • vam vnaprej strah hladnih prostorov v Egiptu, ko je ravno dovolj, da bi vam ne valj kondeya - v Rusiji imamo več kot pol leta doživlja skrajnosti, zapusti stanovanje na ulici, ne govorim o tistih, ki so zmanjkuje "naked" dim
  • jeste "umazanih" arabske države in iz neznanega razloga mislim, da si vsi prizadevamo za strup, čeprav jedo od prvega dne v lokalnem eatery Nikoli nisem imela primer zastrupitve in prilagajanje lokalnim mikrobov ali ni prišlo. in moj želodec je šibek. do sedaj.

Moje bolečine v Rusiji je bilo gnojno vneto grlo: brez sladoleda, brez hladnih pijač, bog ne dajati nakazov ali vleka iz odprtega okna v avtu. Tukaj je vse to prisotno v mojem življenju brez omejitev od prvega dne bivanja in celo v 40-stopinjski vročini.

Tukaj je idealno mesto za zdravo! Za njega - ne izumite sami!

Kje kupiti poceni zdravil v Dahabu

Lekarne, ki so zelo drage v hotelih - goljufanje je 5-8 krat krepko. Glede na to, če boste morali kupiti drogo v Dahab, vam priporočam, da se na območju Assal, ki je največja lekarna (na desni roki kipa z delfini), ki včasih dostopne tudi tiste droge, ki v naših lekarnah v popoldanskem času z ognjem ne boste našli.

Analogi

Želim reči, da so vsa zdravila zelo učinkovita. Žrelo se lahko pozdravi s šobo za pet kilogramov, akutne oblike cistitisa - preprost ciston. Vsa zdravila so abstraktna v angleščini! Prijave na ruskem jeziku si lahko ogledate na spletu.

Razprave

Egiptska lekarna na spletu

0 objav

2). ACTIOL je analog našega Višnevskega mazila

3). Zdravilo C-RETARD za hude prehlade v kapsulah, za odrasle. Zelo učinkovito, preveri mi. Vedno ga prinesem v veliko število)))

4).123 antipiretični, analgetični sirup za odrasle, odpravlja tudi simptome prehlada za 3 dni. Dobro je

5). DAYNIGHT je tudi sirup za temperaturo in bolečino za odrasle. Nisem ga sam poskusil.

6). PANADOL antipiretične tablete za odrasle, obstaja za otroke. Dobro.

7). GEVAMOL antipiretični sirup za odrasle. Nisem ga sam poskusil.

. LARYPRO leze iz vnetnega grla. Zelo učinkovita stvar, vedno vzemite veliko))) Za odrasle in otroke nad 7 let. In cena, ki jo je samo smešno, samo 5 funtov (15 rubljev)

9). SMECTA je analog našega Smecta (z razčlenitvijo želodca). Dobro. 9 funtov (45 rubljev)

BASKOPAN 6 kilogramov

NU-SPASM 2 kilograma, najcenejši. Dobro pomagajo. Sama preverjena))) str

Ta zdravila so vsi analogi našega Noshpa. Osebno kupim prvo s seznama, stane 6 kilogramov (20 rubljev)

11). Raztopina jodnega raztopine BETADINE je razkužila brez alkohola, ki je odlična za otroke, ker sploh ne gorijo. Vedno jo kupim)))

12). EXEDRIN supersky tablete z glavobolom, analog našega Citramona, le veliko bolj učinkoviti. Preverjeni zame, pomagajo zelo.

13). Kapsule LACTEOL FORT, normalizirajte črevesno mikrofloro po antibiotikah. Analog našega Linexa in Lactobacterina. Lahko vzamete odrasle in otroke. Vedno ga vzamem. Dobro.

14). V2 PLUS vitamini s koreninami ginsenga. Samo peni 7 kilogramov. Kupim, kot nič)))

15). CEVAMOL je šumeči aspirin, kot je naš. Preverjeno. Temperatura se dobro zmanjša in trajno.

16). ANTINAL iz diareje, bruhanja, bolečine v trebuhu, črevesnega antiseptika. ZELO DOBRO PIECE. Lahko si otroke in odrasle. Pomaga pri zastrupitvi in ​​gastroenteritisu. Kupil sem, pomaga)))

17). Losjon CALAMIL z belo glino in mentolom za tiste, ki so spali. Nenavaden v Egiptu. Vedno sem ga kupil kot tja))) zamazan na požganih območjih za 15 minut, nato speremo z vodo, rdečina in bolečina izgine naenkrat))) vsem nasvetom. Otroci in odrasli. Vredno 3 kilograma.

BEPANTEN je tudi iz opeklin, mazila.

PANTENOL in to! mazilo

18). Kapsule GINSANA z koreninami ginsenga za odrasle. Povečajte imuniteto in lajšajte utrujenost. Kupim jih tudi, dobra stvar)))

19). BRUFEN sirup protipirenica za otroke. Analog našega Nurofena. Zelo dobro))) Preverjeno.

MEGAFEN in to je isto)))

20). ACHICLOVIR mazilo iz herpesa, analognega našega Acyclovirja, je le 100-krat učinkovito, testirano.

21). LACTIOL je analog našega Hilak-Forte.

22). VVS razprši bolečino v grlu, analog našega Hexoral. No, pomaga, preveri.

Kašeljni sirupi za odrasle, ni poskusila. Tokrat želim kupiti)))

24). OROFAR Lozenges iz vnetnega grla

25). PARACETAMOL je analog našega paracetamola v tabletah.

26). ASPIRINE-C je analog našega aspirina v tabletah.

27). Pantovigar - vitamini, veliko bolj učinkoviti od tistih, ki jih prodajamo

jod - jod, betadin (na osnovi brezalkoholnih pijač)

vodikov peroksid - maya oxyhydroin, vodikov peroksid

permanganat (recimo tako in vas bo farmacevt razumel), kalijev permanganat (samo v tekoči obliki)

aktivni ogljik - karbon, Eukarbon (z dodatkom Senne), Acticarb

Valerianka - Dormival (valerijski hmelj), kapsule

Kakšna zdravila naj grem z menoj v Egipt?

V tujini, v pričakovanju dolgo pričakovanega počitka, običajno sestavite seznam stvari, v katerih lahko prikažete v letovišču. O katerih zdravilih, ki jih jemljejo v Egipt, razmišljate o zadnjem. In včasih popolnoma pozabijo na potrebo po vzeti komplet za prvo pomoč skupaj z njimi. Vendar pa obstaja veliko primerov, ko so zdravila lahko koristna, še posebej, če morate potovati z otrokom.

Za pozavarovanje je vredno!

Danes je v tujini v modi. Za vzhodnoevropske državljane so potovanja v Egipt postale znane. Ta država - cenovno eksotična, v njej se lahko vsi sprostijo, kot si želi. Tisti, ki jih skuša pustolovščina, lahko preučijo starodavne piramide ali ostanejo z beduini. Če pa v Egipt potuje družina z otrokom, lahko izberejo enega od svojih modnih hotelov z lepo slovansko dušo, sistemom vse vključujoče.

Na žalost lahko vsi med počitnicami imajo nekatere zdravstvene težave. Zagotovil pravočasno pomoč zase in ne zasenčijo coveted prebivališča v Egiptu, nepričakovana bolezen, mora biti varna in se na cesti s potrebno najmanj drog.

Zbiramo komplet prve pomoči

Naredite seznam in kupite droge na cesti že vnaprej. Upoštevati je treba, da se vsa zdravila ne smejo jemati v tujini, zlasti v Egipt. Zato je bolje prikazati seznam zdravil, ki jih je za komplet za prvo pomoč izdal potovalnemu agentu ali za preučevanje ustreznih informacij na internetu.

Torej, lahko varno iti na cesto, če je komplet za prvo pomoč v Egiptu opremljen z naslednjimi zdravili.

    • Droge za drisko in zastrupitve

    Podnebje in voda v Egiptu se razlikujeta od evropskih. Pogosto na aklimatizacijo na novem mestu spremljajo želodčne motnje. Stanje je še poslabšala posebna nacionalna kuhinja, katere jedi so zelo maščobne in težko prebavljive. Zato je potrebno, da se z njim aktivnim ogljem ali belo, "Smecta" (ki je prav tako zelo primerna za odrasle in otroke), "Enterosgel" ali "Enterol" prebiotiki "Hilak forte" ali "Linex" in "Regidron" (on bi se izognili dehidracija telesa v primeru podaljšane diareje).

    Pomoč jetra za spopadanje z enako maščobna živila, alkohol in prenajedanje, ki je hrbtna stran "all inclusive" sistem lahko navadni zdravila, kot so "Allohol", "Essentiale", "Karsil".

    Da bi odpravili simptome prehladnih bolezni, ki se pogosto pojavlja pri aklimatizaciji v Egiptu drog pomoč, antipiretiki, ki temelji na paracetamol (tablete ali kapsule "Paracetamol" odrasle sirupi "Efferalgan" "Panadol" otrok), praški "Koldflyu» ali «Coldrex», vazokonstrikcijske kapljice v nosu. Zagotovo hotel ima zdravnika in medicinsko sobo, vendar je bolje, da s seboj vzamete elektronski termometer na potovanje v Egipt.

    Da bi se hitro soočili z glavobolom, zobmi ali bolečinami v mišicah, morate s seboj vzeti zdravila, kot so Nurofen, Citramon, Solpadein ali Pentalgin.

    V Egiptu se telo evropskega človeka srečuje z mnogimi neznanimi dražljaji, ki lahko povzročijo alergije. Priporočljivo je, da vzamete zdravilo Zirtek ali Claritin v prsni koš.

  • Sredstva za in po opeklin

    Da bi prišli do počitka v Egiptu, strojeno, toda zoglenelih, samo je treba sprejeti kreme, losjoni in pršila, strojenje, po izpostavljenosti in sončnimi opeklinami sonca, ki ga je mogoče kupiti v lekarni ali kozmetični trgovini.

    Za razkuževanje in zdravljenje odrgnine, ureznine ali praske, ki jih je treba sprejeti za ceste so seznanjeni, da nas zdravil in orodij, kot so vodikov peroksid, jod, bombažne blazinice, povoje in pasu z AIDS-om.

  • Zdravila za kronične bolezni

    Če dopustnik potrebuje reden vnos encimov, hormonov, zdravil za normalizacijo krvnega tlaka ali drugih zdravil, jih mora vzeti v počitek v Egiptu.

    Zdravila, ki so zelo pomembna za pripravo prve pomoči v Egipt - to je potreben minimum, ki je v vsaki hiši. V kovčku ne bodo prevažali veliko prostora, lahko pa postanejo nepogrešljivi na počitnicah v eksotičnem letovišču Egipta.